AFSLANK MASSAGE .
Afslankmassage , is een unieke massage , het pakt vetkussens , cellulistes en vochtophopingen aan.
Spieren worden losgekneed en de vetverbranding wordt lokaal gestimuleerd.
Met deze massage techniek is mogelijk om PLAATSELIJK af te slanken zonder medische ingrepen. Door middel van verschillende speciale massage technieken wordt de cellulitis grondig aangepakt waardoor de huid strakker, gladder en slanker word.
De meeste cliënten merken dat ze 1 à 2 kledingmaten verliezen
De meest voorkomende probleem gebieden zijn de buik, billen, benen, heupen en borsten.
Net als bij sport zorgt beweging van spieren voor verbranding van vet. Alleen wordt bij deze massage de beweging voor u gedaan, want spieren die bewegen verbranden vet.
Bijkomend voordeel is een extra stimulans voor de doorbloeding. Goed voor zuivering en afbraak van vet én het helpt tegen kwalen als koude voeten en rusteloze benen. Een complete sessie duurt ongeveer 1,5 uur.
Er wordt bij de massage niet gewreven zoals bij een gewone massage, maar met speciale technieken worden de vetkussens gemasseerd en de spieren gestimuleerd.
De massage omvat een behandeling van het gehele lichaam , een sessie duurt ongeveer 1 tot 1,5 uur afhankelijk van het lichaamsgewicht.
Ook is het mogelijk om enkel plaatselijke behandelingen te doen zoals o.a de Buik , Benen , Billen , Armen , Heupen
Deze massage maakt uw lichaam strakker en geeft u een beter silhouet ZONDER medische ingrepen. Een oneffen huid met bijvoorbeeld cellulite of zadeltassen op de heupen of een slappe buik na een zwangerschap kunt u heel erg goed behandelen met een Afslank massage. Het beste resultaat zult u hebben na een kuur behandeling van 10 keer (om de 7 dagen en daarna onderhouden). Ook is het raadzaam om tijdens de kuur ongeveer 2 liter water per dag te drinken.
Tijdens deze kuur krijg je ook een voorgeschreven eetpatroon
Bij aanvang van elke kuur nemen we je gewicht en omvangmaten op in een informatieboek , en bij elke volgende behandeling noteren we de resultaten dit boek krijg je mee naar huis, want daarin staat ook het voorgeschreven eetpatroon.
Indien je wenst wordt je na ongeveer 4 behandelingen ook door de personel trainer getraind in onze eigen trainingsruimte om je spieren extra te verstevigen , waardoor onderhuidsbindweefsel ( lichaamsvet ) deels wordt omgezet in spierweefsel .met eventueel conditie verbetering.
De massage heeft een ontslakkende werking waardoor de huidomvang geringer maar ook zichtbaar mooier en strakker word, verklevingen en afvalstoffen verdwijnen door de massage
60 minuten 50,00 90 minuten 75,00
Diverse klanten van ons hebben reeds enkele cemtimeters omvang verloren in 2 weken tijd.
RESULTATEN VAN ENKELE KLANTEN .
Rita schouten 61 jaar ( Margraten )
in 5 weken tijd
10 cm buikomvang verminderd
6 cm beenomvang verminderd
Monique Meekels 51 jaar ( Belgie )
in 4 weken tijd
6 cm buikomvang verminderd
4 cm beenomvang verminderd
Jose 54 jaar ( Brunssum )
in 3 weken tijd
8 cm buikomvang verminderd
Sabina 48 jaar ( Belgie )
in 10 weken tijd
17.5 cm buikomvang verminderd
9 cm beenomvang verminderd
Ernst Jan 51 jaar (m) ( Belgie )
in 10 weken tijd
14 cm buikomvang verminderd
Angelica Schira 44 jaar ( brunssum )
in 4 weken tijd
6 cm buikomvang verminderd
4 cm heupomvang verminderd
Ankie v/d Broek ( Heerlen ) KLIK HIER
OM ANKIES SUCCES TE LEZEN
in 5 weken tijd
15 cm Buikomvang verminderd
5 cm Beenomvang verminderd
Philo Steijns 43 jaar ( Margraten )
in 6 weken tijd
11 cm buikomvang verminderd
6 cm heupomvang verminderd
4 cm beenomvang verminderd
Loes Godderij 32 jaar ( Hoensbroek ) KLIK HIER
in 6 weken tijd OM LOES SUCCES TE LEZEN
9.5 cm buikomvang verminderd
7.5 cm beenomvang verminderd
Rieky Haak 49 jaar ( Heerlen )
in 9 weken tijd
14 cm buikomvang verminderd
9.5 cm Heupomvang verminderd
7 cm beenomvang verminderd
Maria Fernandez 38 jaar ( Gulpen )
in 7 weken tijd
17.3 cm buikomvang verminderd
6.5 cm heupomvang verminderd
4 cm beenomvang verminderd
|